Sunday, March 31, 2013

Armanda - Chic Chick

Saturday, March 30, 2013

Kiki - A Year Without Rain

Friday, March 29, 2013

Alda - Watercolors

Thursday, March 28, 2013

Anja - Under the snow

milan fashion week fall winter 2013 street style snow photo milan-fashion-week-snow-streetstyle-thedollsfactory_zps53905fdc.jpg

Wednesday, March 27, 2013

Julia - Denim on Denim

Tuesday, March 26, 2013

Armanda - Urban Style

Monday, March 25, 2013

Instagram Style - Rea @realemnusha



Instagram profile 
Rea nga blogu Rea's Photoheaven  
mund ta gjeni tek @realemnusha




Day 8.

Prezantime Rexhina nga Blogu Regina's Blog

Rexhina Haxhiaj
20 vjec, Studente Arti



Cilat jane ngjyrat qe gjenden ne gardaroben tende? 
Si artiste ngjyrat me terheqin jashtamase,dhe rroba me ngjyra kam nga te tera.Por Blu dhe Kafe dominojne.

3 produkte bukurie pa te ciliat nuk do jetoje dot? 
Parfumi Lady Million Paco Rabanne,cremrat dhe mascara.

Ke dyqan do na keshilloje per shopping ne qytetin ku jeton? 
Zara,Scooter.

Stilisti i preferuar?
Jane disa..,por me mahnit Elie Saab,gjithashtu dhe Armani nuk zhgenjen kurre.

Ku i merr informacionet mbi moden?
Ndjek shume blogje te ndryshme,si dhe sfilatat e fundit.

Ke ke si Style Icon? 
Olivia Palermo,Natalie suarez.

Perse e hape fillimisht blogun tend dhe cfare do gjejme te shkruajtur aty?
Kam pare shum blogje te ndryshme,dhe ideja per te krijuar nje timin me pelqeu. Keshtu pata mundesine te ndaja me te tjeret (pervec se ne rrjetet social facbook,dhe tweeter),tani dhe ne blogun tim,pasionet e mia,hobbyt ne te cilat dominon fotografia por edhe disegno,si dhe veshjet e spikatura te stilit tim,udhetimet bashke me kujtimet mbreslenese..Shpresoj tju pelqej blogu dhe te mund te frymezoheni nga perditesimet ne te,dhe pse jo te mund ta vizitoni perseri! :-)


+Ndiqni Rexhinen tek blogu regina-haxhiaj.blogspot.com

Sunday, March 24, 2013

Ada - Burgundy Sweater

Friday, March 22, 2013

Thursday, March 21, 2013

Ioana - Brown and Green

Wednesday, March 20, 2013

Aulona - Gangster

Tuesday, March 19, 2013

Anja - Parfumi Just Cavalli for Her

Monday, March 18, 2013

Rea - Rules on How to Be a Heartbreaker



RULE #1 Is that you gotta have fun 




RULE #2 Don't get attached to someone you can lose



RULE #3 Put a heart on your cheak 




RULE #4 Gotta be looking pure




Wednesday, March 06, 2013

Anja - Milan Menswear Fashion Week

Tuesday, March 05, 2013

Enxhi - Caviar Manicure

Friday, March 01, 2013

Anja - 2 looks with Philips

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More