BEAUTY ENXHI: Lista e dhuratave per Krishtlindje

Sa here qe permenden Krishlindjet, menjehere na shkon mendja tek dhuratat. Ketu fillon pjesa me e veshtire pasi ne te shumten e rasteve nuk kemi ndonje ide se cfare t'i dhurojme te afermve  ose miqve tane. Mendojme per rroba, aksesore, libra, produkte bukurie etj. Mua gjithmone me ka pelqyer te bej dhurata dhe shpesh jam orientuar drejt aksesoreve dhe produkteve te bukurise. Ne kete post keni mundesi qe te krijoni nje ide se cfare t'i dhuroni te dashurve tuaj per Krishlindje ne lidhje me produktet e bukurise.


Chanel Holiday 2011 Collection Ghd Scarlet Collection Hair Styler


 Clinique Perfectly Happy Gift Set


Guerlain Meteorites Perles de Nuit Illuminating Powder


 YSL Travel MakeUp Pink Palette


 Tom Ford Nail Polish F/W2011 Lancôme, Trésor Midnight Rose Fragrance


 Dior Garden Party Collection

 Bobbi Brown Brush Set

Valentina by Valentino Fragrance

Victoria's Secret Holiday 2011 MakeUp Collection

Estée Lauder Re-Nutriv Replenishing Comfort Creme


Per me shume ndiqni beautyenxhi.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More