Intervista: Ada dhe Lisa nga blogu Just Go Shopping


Blogger: Ada dhe Lisa
Mosha: 25 dhe 23

Me cfare merresh ne jete: 
Studente

Cilat jane ngjyrat qe gjenden ne gardaroben tende? 
Pothuajse te gjitha, per cdo rast duhet ngjyra e duhur!

Kush eshte produkti i bukurise pa te cilin nuk do jetoje dot? 
Lapsi i zi dhe rimmel!

Ke dyqan do na keshilloje per shopping? 
ZARA, H&M dhe TOPSHOP sepse ofrojne veshje te modes me cmime te arsyeshme.

Stilisti i preferuar? 
Gjithcka Made in Italy! Italians do it better!

Ku i merr informacionet mbi moden? 
Nga interneti mund te gjejme gjithcka!

Perse e hape fillimisht blogun tend dhe cfare do gjejme te shkruajtur aty?
 Une (Ada) dhe Lisa studiojme dhe jetojme ne te njejtin qytet ku edhe jemi njohur! Jemi te apasionuara me moden, kosmetiken dhe cdo gje qe ben te bukur nje femer!
Prej vitesh ndjekim shume blogger nga e gjithe bota! Na pelqente shume idea e nje hapesire virtuale ku mund te ndanim pasionin tone per moden dhe beauty-in dhe mund te jepnin keshilla per shopping!
Permes blogut tone Just Go Shopping do te donim ti tregonim te rinjve se per tu veshur mire dhe sipas modes nuk eshte e nevojshme te shpenzosh mijera euro por mjafton te zgjedhesh e te kombinosh ngjyrat dhe aksesoret e duhur!

Lisa

Ada

Mund ti ndiqni tek blogu 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More