The Invalid Mode nga Refiela Shoraj


Rafiela Shoraj
23 Vjec - Studente - Firenze

Cilat jane ngjyrat qe gjenden ne gardaroben tende? 
Ngjyrat ne guardaroben time jan te gjitha. E preferuara eshte bojeqielli.

3 produkte bukurie pa te ciliat nuk do jetoje dot?
Red lipstick, eyeliner dhe mascara nga Chanel.

Ke dyqan do na keshilloje per shopping ne qytetin ku jeton?
"Luisa Via Roma" ne Firenze

Stilisti i preferuar?
Alexander McQueen

Ku i merr informacionet mbi moden?
Kam studiuar styling dhe punoj ne nje boutique rrobash dhe kjo me ndihmon te jem gjithmone e informuar per cdo trend mode. Shkoj shpesh ne Milan Fashion Week, Pitti Firenze per te pare trended e fundit.

Ke ke si Style Icon?
Rihanna

Perse e hape fillimisht blogun tend dhe cfare do gjejme te shkruajtur aty?
Un kam hapur blogun per tu prezantuar njerezve nje menyre ndryshe per te pare jeten dhe moden. Kam bere nje aksident kur kam qene e vogel dhe kjo ngjarje me ka lene shenja evidente, por kjo veshtirsi nuk me ka frenuar ne ndermarrjen e  pasioneve te mia dhe te jetes time.
shooting_07062013_151

+ Ndiqni Refielen tek blogu theinvalidmode.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More