Jo vetem mode. Blog arkitekture nga Boriana


Boriana, 22

Me cfare merresh ne jete:
Kam studiuar per Architecture and Interior Design. Tani punoj ne nje zyre arkitekture edhe kam filluar te 'Revista Anabel' me nji rubrik per Interior Design edhe ide per shtepine.

Cilat jane ngjyrat qe gjenden ne gardaroben tende? 
Te gjitha por me shume E Zeze,Blue e erret edhe Nude.

Cfare kenge gjenim tani tek mp3 jot? 

Me ke VIP je ne dashuri ne kete moment?
Gjithmon kam qen ,jam edhe do jem me Gerard Butler.

Si do e e pershkruaje veten me 1 fjale?
Cocktail - Nuk mund ta pershkruai me nji fjal ose me mir nuk di fjalen qe me pershkruan. Them Cocktail se ka brenda shum gjera.
Perse e hape fillimisht blogun tend dhe cfare do gjejme te shkruajtur aty? 
Blog-u im u hap per tu publikuar ne te gjithcka qe ka te bej me Arkitekturen-Arkitektet, Artin-Artistet, Interior Design, Design edhe DIY. Doja te ndaja cfare pelqeja ne kete fushe me njerzit e tjere edhe per ti ndihmuar te gjejne ide rreth stilit te ndertimit edhe te arredimit.Te Blog-u do gjeni fotografi te ndertesave mbi te cilat komentoj :pershkruaj stilin, materialet, kombinimin, them mendimin tim, cfare me pelqen edhe cfare jo.

Ndiqni Borianen tek Blogu dezenarch.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More