Prezantime - Anisa nga blogu Perfect Skin Wanted


Anisa
17 Vjec, Studente

Me cfare merresh ne jete: Ndjekim gjimnazin, person aktiv qe preferon ta kalojne kohen duke u mare me sport [voleyball], lexoj libra, si dhe patjeter duke bloguar.

Cilat jane ngjyrat qe gjenden ne gardaroben tende? 
Ngjyra ime te preferuara eshte bluja.

 
Me ke VIP je ne dashuri ne kete moment? 
VIP i preferuar: Rihanna, per vete faktin qe eshte e paparashikuar, eksperimenton shume dhe arrin qe cdo eksperiment te sajin ta shnderroji ne tendence

Ke dyqan do na keshilloje per shopping?
Nese eshte nje dyqan ku mund te blesh lire e mire, por dhe shtrenjt edhe me mire, per mendimin tim ai eshte Coin, i perfshine te gjitha, qe nga OVS e deri tek firmat me comerciale te momentit.

Ku i merr informacionet mbi moden?
Informocionet rreth modes i mar ne blogje te ndryshme online.

Perse e hape fillimisht blogun tend dhe cfare do gjejme te shkruajtur aty?
Ideja per te hapur nje beauty-blog nisi krejt rastesisht. Me tundonte gjithmone ideja e te informuarit te te tjereve, dhe nje blog i tille do ishte mjaft i dobishem pasi nese eshte nje gje qe bie ne sy qe ne shikim te pare ajo eshte kujdesi personal. Kjo eshte ajo per c'ka do mundohem te bej ne Perfect Skin Wanted, t'u sjell lexuesve produktet dhe jo vetem qe do t'i afrojne ata sa me teper perfeksionit. Po ashtu, nje here ne muaji ne do publikojme dhe dieten e mujit per te qene sa me te shendetshem dhe ne forme sa me te mire. Nje pjese e rendesishme e blogut do jene edhe maskat te cilat mund te pergatiten ne shtepi. Shpesh keni degjuar se askush nuk eshte perfekt, por se bashku do mundohemi ta arrijme ate ne Perfect Skin Wanted!

Ndiqni Anisen tek blogu perfectskinwanted.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More