Prezantime: Blogu i Ioana Sinani


Ioana Sinani, 25 vjec, Regjizore


Cfare kenge gjenim tani tek mp3 jot? 
Living on a prayer _ Bon Jovi

Ke dyqan do na keshilloje per shopping? 
The Outnet, Top Shop, Asos (e-shop)

Kush eshte filmi i fundit qe ke pare? 
James Bond 007 - Skyfall

Stilisti i preferuar?
Elie Saab

Ke ke si Style Icon? 
Kate Moss

Perse e hape fillimisht blogun tend dhe cfare do gjejme te shkruajtur aty? 
Zgjedhjet e mia te perditshme dhe punet e mia artistike ( teater, filma)


Ndiqni Ioanen tek blogu joysinani.blogspot.comRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More