BEAUTY ENXHI:Valentina by Valentino


Valentina quhet parfumi me i ri nga Velentino. Parfumi eshte i krijuar nga Alberto Morillas dhe Olivier Cresp dhe ata jane frymezuar nga qyteti i bukur i Romes dhe shijet italiane. Ne rolin e Valentines se bukur eshte zgjedhur modelja e famshme Freja Beha Erichsen, e cila pozon per fotografin David Sims. Video-ja eshte xhiruar nga Johan Renck. - http://beautyenxhi.blogspot.com


Parfumi ka nota te: Calabrian bergamot, white Alba truffles, jasmine, Amalfi orange blossom, tuberose, wild strawberries, cedar, dhe amber.
Valentina eshte i disponueshem ne 30, 50 dhe 100 ml Eau de Parfum, bashke me locion per trupin, vaj per trupin, xhel per dush dhe deodorant.


REKLAMA

Popout

Mund te gjeni me shume informacione tek website:
http://www.parfums.valentino.com/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More