Intervista: Elma nga Elma Rama PhotographyEmri: Elma Rama

Blogelma-rama-photography.blogspot.com

Mosha: 20 vjec

Me cfare merresh ne jete: 
Studente per Interior Architecture & Design, Fotografe ne ane.

Cilat jane ngjyrat qe gjenden ne gardaroben tende? 
Te gjitha ngjyrat e mundshme, por dominon e zeza.

Kush eshte produkti i bukurise pa te cilin nuk do jetoje dot? 
Elizabeth Arden Oil-free daily face moisturizer.

Cfare eshte embelsira jote e preferuar? 
French Macaroon.

Cfare kenge gjenim tani tek mp3 jot? 
Arctic Monkeys - 505

Me ke VIP je ne dashuri ne kete moment? 
Sebastian Stan

Kush eshte filmi i fundit qe ke pare? 
Casper (Eshte Halloween :) )

Stilisti i preferuar? 
Per momentin Alexander McQueen

Ku i merr informacionet mbi moden? 
Kudo; bloge, revista, shfaqe, pasarela, etj.

Ke ke si Style Icon? 
Audrey Hepburn

Perse e hape fillimisht blogun tend dhe cfare do gjejme te shkruajtur aty?
Fillimisht e hapa blogun per te treguar punimet e mia. Aty do gjeni ne te shumten e postimeve, fotografi te shkrepura nga une dhe punime te tjera te miat te deges per te cilen studioj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More