BEAUTY ENXHI: Dior Koleksioni Pranvere Vere 2012

Perseri Dior zgjedh bukuroshen Karlie Kloss per te prezantuar koleksionin me te ri te makeup-it per periudhen pranvere/ vere 2012. Koleksioni Dior Garden Party u frymezua nga lulet e bukura qe gjenden ne kopshtin e Mr Dior ne Normandi. Koleksioni paraqet ngjyra te lehta te rozes, jeshiles, lejlas etj. Ndoshta Dior Garden Party do te jete me i adhuruari nga femrat pasi stilisti ka bere zgjedhjen me te mire te ngjyrave si dhe nuk duhet lene pa permendur dizajni i thjeshte dhe i bukur i koleksionit.

Ndiqni Enxhin tek Blogu 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More