Cfare veshen yjet ne Golden Globes 2012

Cfare veshen yjet ne naten e cmimeve Golden Globes 2012 e cila u zhvillua me 15 Janar ne Los Angeles.

Le te shikojme disa trende ne tapetin e kuq


Fustane sirene nga Sofia VergaraKelly Osbourne.Elle Macpherson dhe Reese Witherspoon


Fustane ne nuanca te kuqe per Dianna Agron dhe te dashuren e re te George Clooney Stacy Keibler 


Rrathe flokesh per Michelle Williams dhe Charlize Theron


Fustane te verdhe


Vathe te medhenj


Fustane ngjyre champagne per Kate Beckinsale, Jessica Biel dhe Piper Perabo


Fustane blu per Michelle Williams, Sophia Vergara dhe Helen Mirren

Fotot nga Getty Images tek Styleite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More