FLUTRA - In White Xhaketa dhe pantallonat janë nga h&m, këmisha dhe këpucët nga BikBok e vathët nga Gina tricot (e vjetër). Byzylyku me perla te zeza është nga Tous.
Keni një mbrëmje të këndshme të gjithë!
Shumë dashuri
Flutra


 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More