Prezantime: Suela nga blogu Wardrobe Stories


 Suela, 26 vjec 

Cilat jane ngjyrat qe gjenden ne gardaroben tende: 
Te gjitha ngjyrat e ylberit. Sidomos gjate veres!

3 produkte bukurie pa te ciliat nuk do roje dot: 
puder, eyeliner dhe parfumi

Cfare kenge do gjenim tani tek mp3 i jot: 
Albumin e fundit te Florence and The Machine, Ceremonials

Me ke VIP je ne dashuri kete moment:
Ryan Reynolds
Ke dyqan do na keshilloje per shopping: 
Mund te them tre nga favoritet te mija online: Net-a-porter, Rue La La dhe ASOS ne te cilet mund te beni shopping kudo qe ndodheni.

Stilisti i preferuar: 
Me peqen shume koleksioni Spring-Summer 2012 i Emilio Pucci, keshtu stilisti i preferuar i kesaj vere eshte Peter Dundas.

Ku i merr informacionet mbi moden: 
Online (Blogs-magazines etc)

Ke ke si style icon: 
Kam shume por me e preferuara eshte Anna Dello Russo.

Perse e hape fillimisht blogun tend dhe cfare do gjejme te shkruajtut aty: 
Kam kerkuar per nje kohe te gjate nje menyre per te shprehur vetveten. Deshiroja te ndaja me te tjeret idete dhe pasionet e mia, keshtu qe kur zbulova bloget e pare e pashe si shans per te bere dhe une dicka te tille. Shpresoj qe edhe une te frymezoj te tjeret sic kane bere me mua dhe te le shenjen time ne boten online. 

Ndiqni Suelen tek blogu  www.wardrobestories.blogspot.com 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More