Ikone stili Taylor Tomasi Hill - Editor ne Marie Claire US

Taylor Tomasi Hill drejtore e Marie Claire US per aksesoret dhe bizhuterire. E njohur per stilin e saj personal te cilin e gjejme ne shume street style blogs. Dallohet kollaj gjate javes se modes fale flokeve te saj te kuq dhe syzeve cat-eye. E gjejme te veshur me Alexander Wang dhe Proenza Schouler ne shumicen e rasteve, duke promovuar keshtu stilistat amerikan.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More