Street Style nga Modelet - Jourdan Dunn

Modelja Angleze Jourdan Dunn eshte 21 vjece dhe shfaqet ne revista dhe sfilata qe ne moshen 13 vjecare. Eshte nje nga modelet me te famshme me ngjyre. Gjendet gjithmone ne paserelat e Alexander McQueen, Stella McCartney dhe Donna Karan, ka bere reklama per YSL and kopertina per Vogue dhe i-D.

--

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More