Style Stalker - Maria


Maria - 19 vjec 
Maria eshte artiste, e quan veten kreative por mund te themi qe ne tek AFB e kemi zili per aftesite e saj ne muzike dhe pikture. Kreativiteti i Marias gjendet dhe ne veshjen e saj, prandaj AFB e interviston per Rubriken 'Style Stalker'

Me çfarë meresh ne jete: 
Studioj per administrim dhe politike sociale,por edhe shkruaj krijime, kompozoj pjese ne piano dhe kenge, si dhe pikturoj, me se shumti karikatura.

Cilat jane ngjyrat qe ndodhen ne garderoben tende: 
Me se shumti kafja, por edhe e kuqja, bezha, e bardha, e zeza.

Kush eshte produkti i bukurise pa te cilin nuk do jetoje dot?:  
Peneli

Cila eshte embelsira jote e preferuar?:
Pudding me cokollate

Çfarë kenge gjenim tani tek mp3 jot?
Price Tag- Jessie J

Kush eshte vendi i preferuar ne tirane?:
Komuna e Parisit

Ke dyqan do te na sugjeroje ne Tirane per te gjetur veshjet e stilit tend?
BSB, Pink, Bershka

Si do e pershkruaje veten me nje fjale? 
Kreative

Kush eshte filmi i fundit qe ke pare? 
Friends with benefits ( me kualitet te dobet) (AFB: Dmth e ke bere download ne menyre illegale)

Stilisti i preferuar: 
Paul Smith dhe Ana Molinari

Ku i merr informacionet mbi moden? 
Bloge te ndryshme online

Cfare ke veshur te ky look:

Fustani: Attractivo
Sandalet: Bershka
Rripi: Attractivo
Syzet: Ray Ban
Canta: Streiss
Ora: Swatch

Nese deshironi qe dhe stili juaj te publikohet ne AFB na shkruani tek albaniafashionbloggers@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More