Trend Dimer 2011 - E kuqja ne cdo detaj
Ngjyra e kuqe per sezonin qe vjen gjendet ne cdo aksesor dhe veshje. 
Secila nga ne ka dicka te kuqe ne dollap, keshtu qe nuk do jete e nevojshme te blejme per te ndjekur kete trend.
Ja disa detaje nga koleksionet dimerore per 2011.

Chloé
Marcie leather shoulder bag


Diane von Furstenberg
Agata stretch-poplin dressMiu Miu
Bow-embellished patent-leather pumps


Gucci
Silk crepe de chine blouse


J Brand
811 mid-rise twill cropped skinny jeans


Marni
Sequined pouch


Alexander McQueen
Studded velvet and suede belt
Miu Miu
Feather collar


Moschino Cheap and Chic
Bow-embellished wool sweater


Stella McCartney
Edna wool-twill dress

Te gjitha fotot jane nga Net-a-Porter

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More