Armanda - Chic Chick

Kiki - A Year Without Rain

Alda - Watercolors

Anja - Under the snow

milan fashion week fall winter 2013 street style snow photo milan-fashion-week-snow-streetstyle-thedollsfactory_zps53905fdc.jpg

Julia - Denim on Denim

Armanda - Urban Style

Instagram Style - Rea @realemnushaInstagram profile 
Rea nga blogu Rea's Photoheaven  
mund ta gjeni tek @realemnusha
Day 8.

Prezantime Rexhina nga Blogu Regina's Blog

Rexhina Haxhiaj
20 vjec, Studente ArtiCilat jane ngjyrat qe gjenden ne gardaroben tende? 
Si artiste ngjyrat me terheqin jashtamase,dhe rroba me ngjyra kam nga te tera.Por Blu dhe Kafe dominojne.

3 produkte bukurie pa te ciliat nuk do jetoje dot? 
Parfumi Lady Million Paco Rabanne,cremrat dhe mascara.

Ke dyqan do na keshilloje per shopping ne qytetin ku jeton? 
Zara,Scooter.

Stilisti i preferuar?
Jane disa..,por me mahnit Elie Saab,gjithashtu dhe Armani nuk zhgenjen kurre.

Ku i merr informacionet mbi moden?
Ndjek shume blogje te ndryshme,si dhe sfilatat e fundit.

Ke ke si Style Icon? 
Olivia Palermo,Natalie suarez.

Perse e hape fillimisht blogun tend dhe cfare do gjejme te shkruajtur aty?
Kam pare shum blogje te ndryshme,dhe ideja per te krijuar nje timin me pelqeu. Keshtu pata mundesine te ndaja me te tjeret (pervec se ne rrjetet social facbook,dhe tweeter),tani dhe ne blogun tim,pasionet e mia,hobbyt ne te cilat dominon fotografia por edhe disegno,si dhe veshjet e spikatura te stilit tim,udhetimet bashke me kujtimet mbreslenese..Shpresoj tju pelqej blogu dhe te mund te frymezoheni nga perditesimet ne te,dhe pse jo te mund ta vizitoni perseri! :-)


+Ndiqni Rexhinen tek blogu regina-haxhiaj.blogspot.com

Ada - Burgundy Sweater

Ioana - Brown and Green

Aulona - Gangster

Anja - Parfumi Just Cavalli for Her

Rea - Rules on How to Be a HeartbreakerRULE #1 Is that you gotta have fun 
RULE #2 Don't get attached to someone you can loseRULE #3 Put a heart on your cheak 
RULE #4 Gotta be looking pure
Anja - Milan Menswear Fashion Week

Enxhi - Caviar Manicure

Anja - 2 looks with Philips

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More