Julia - The World through her shades

FLUTRA - Fur & Red

ALDA - La Vie Boheme
KIKI BOOK OF DREAMS: Almost Spring

FLUTRA - Yellow

ALDA - SundayPer me shume vizitoni

Sundays

Alda : Moments in Time

BEAUTY ENXHI: Milan fashion Week Vic Matié Vjeshte Dimer 2012


Photobucket


Java e modes ne Milano filloi me sfilaten e Vic Matié, i cili prezantoi koleksionin e kepuceve per periudhen Vjeshte/Dimer 2012 2013. Ishte nje koleksion me dizajne te vecanta dhe stilisti kishte perzgjedhur ngjyra te erreta te kafes, te zezes, te kuqes, te lejlase etj. Sfilata ngjante si xhirimi i nje filmi me modele qe qendronin ne pasarele per pak sekonda duke prezantuar secila kepucet e koleksionit dhe me pas nderronin vendet vazhdimisht me njera tjetren. 

Per me shume lexoni Beauty Enxhi 


Photobucket

ALDA - Echoes
Per me shume vizitoni

Echoes

Alda : Moments in Time

JUST GO SHOPPING: Ne UnivesitetBoots Paola Firenze
Coat Pourmoi
Scarf Chanel
White T-shirt Zara
Gray T-shirt Oops
Leggings Benetton
Bags Laura Biagiotti

Per me shume lexoni 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More