BEAUTY ENXHI: Milan fashion Week Vic Matié Vjeshte Dimer 2012


Photobucket


Java e modes ne Milano filloi me sfilaten e Vic Matié, i cili prezantoi koleksionin e kepuceve per periudhen Vjeshte/Dimer 2012 2013. Ishte nje koleksion me dizajne te vecanta dhe stilisti kishte perzgjedhur ngjyra te erreta te kafes, te zezes, te kuqes, te lejlase etj. Sfilata ngjante si xhirimi i nje filmi me modele qe qendronin ne pasarele per pak sekonda duke prezantuar secila kepucet e koleksionit dhe me pas nderronin vendet vazhdimisht me njera tjetren. 

Per me shume lexoni Beauty Enxhi 


Photobucket

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More