Intervista: Rea nga blogu Rea's PhotoheavenRea Lemnusha , 16 vjec nga Tirana


Me cfare merresh ne jete: 
Sigurisht ne rradhe te pare qendron shkolla , pas saj me pelqen te merrem me foto , dhe te mesoj gjuhe te huaja kur premton koha . Pjes te madhe te kohes lexoj edhe libra gje qe eshte e preferuara ime .

Cilat jane ngjyrat qe gjenden ne gardaroben tende?
Gjithcka ne varesi te sezoneve , nuk mungon asnje ngjyre ne garderoben time , por me shume dallohen veshje me vija ose pika gje qe I fus ne listen e veshjeve te parapelqyera.

Kush eshte produkti i bukurise pa te cilin nuk do jetoje dot?
Parfumi .

Cfare eshte embelsira jote e preferuar?
Jam nje njeri I ‘varur’ nga embelsirat (fatmirsisht me metabolizem te fort lol) do vecoja tiramisun , akulloren dhe sigurisht embelsirat tradicionale.

Cfare kenge gjenim tani tek mp3 jot?
Summer songs . Hitet me te reja .

Me ke VIP je ne dashuri ne kete moment?
Chris Brown , Cassie

Ke dyqan do na keshilloje per shopping?
Ne Shqiperi dyqanet LC Waikiki me pas Forever 21 , VJ , Collezione

Si do e e pershkruaje veten me 1 fjale?E vendosur

Kush eshte filmi i fundit qe ke pare?
In Time me protagonist Amanda Seyfried dhe Justin Timberlake.

Ku i merr informacionet mbi moden?
Revista , blog , Fashion TV

Ke ke si Style Icon?
Te huaj Lana Del Rey ndersa shqiptar do e filloja nga modelja Oriola Marashi , Donald Braho .

Perse e hape fillimisht blogun tend dhe cfare do gjejme te shkruajtur aty? Per mua blogu eshte nje hap I ri qe do me ndihmoje me cdo fush ne jete . E fillova sepse me terhoqi puna ne bloge te ndryshme shqiptare dhe mendova se ka ardhur koha te largohemi nga monotonia e rrjeteve sociale . Ne blogun tim do postoj gjithcka qe ka te bej me stilin ne Shqiperi , stilin personal , personat qe une admiroj dhe besoj se do ndjeni kenaqsi duke e vizituar ate.+Ndiqni Rean tek blogu

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More