Intervista - Jona nga blogu Jonki's Garden
Jona, 23 vjec, Studente


Cilat jane ngjyrat qe gjenden ne gardaroben tende? 
Jam adhuruese shume e madhe e ngjyrave dhe ne garderobe ka nga te gjitha ngjyrat dhe tonalitet, mbizoterojne ngjyrat e celta per ne pranvere/vere dhe ngjyrat e tokes per vjeshte/dimer.

Produkti bukurise pa te cilin nuk do jetoje dot?
Nuk do te jetoja dot pa kremin hidratues te lekures.

Cfare kenge gjenim tani tek mp3 jot? 
Dolcenera-Ci vediamo a casa

Stilisti i preferuar? 
Gabrielle Chanel

Ke ke si Style Icon? 
Victoria Beckham, Eva Longoria, Daniela Ramirez

Perse e hape fillimisht blogun tend dhe cfare do gjejme te shkruajtur aty?
Ishte nje ide qe nuk e mendova dy here. Une nuk kam nje menyre apo nje stil te caktuar te veshuri dhe ndoshta nga ky fakt u nisa. Dua te shpreh idete e mia rreth asaj qe quhet mode dhe ne fund te marr nje feedback.

Ndiqni Jonen tek blogu jonkisgarden.blogspot.com 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More