Te mbeshtesim Orgesa Zaimin ne Eurovision Song Contest Swiss 2012Te dashur miq, per te votuar Orgesen ne konkurimin per Switzerland Eurovision 2012, ndiqni instruksionet ne faqen ne Facebook 
KETUNje arsye me shume per te votuar eshte se Stela Subashi nga hiddencookiejar.com eshte regjizorja dhe nje nga protagonistet e videos. Bravo Stela.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More