ALDA - Oversize is the new chicMirupafshim trikove te ngushta, nese e queni veten ne mode kete dimer sdo triko duhet te jete te pakten 2 masa me e madhe. Nuk eshte e nevojshme ta marrni vete 2 masa me te gjere, shuma triko do ti gjeni me masen tuaj por qe te veshura do kene nje model te gjere.
Ne kete look edhe Alda nga blogu Moments in Time tregon se si mund te veshim kete trend te ri. Me xhinse te ngushta, bizhuteri dhe ja ku kemi nje look te thjeshte dhe te bukur.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More