STYLE ICONS: Alexa Chung

Alexa Chung nuk ka nevoje per prezantime, e kthyer nga Veejay ne nje style icon si profesion.
Fale stilit te saj ka bashkepunuar me shume firma si designer dhe canta qe mban emrin e saj Alexa nga Mulberry eshte kthyer ne nje cante me fame boterore.
Ja disa veshje nga Alexas te cilen e kane bere te famshme ne te tere boten.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More