#AlbaniaFashion ne InstagramInstagram nisi si nje program per te treguar me bukur fotot pak cilesore te aparateve fotografike qe gjenden tek celularet tane, dhe nderkohe qe cilesia e imazheve rritej Instagram u kthye ne komunitetin mobile te fotografive artistike. Per disa eshte si nje Flickr ku tregojne fotografite e tyre te bera me kujdes, per disa eshte si nje ditar per te ndare me publikun fotot e pushimeve, blerjet e reja dhe ushqimet e perditshme. Tani eshe shume firma mode jane ne Instagram per te treguar se cfare ndosh prapaskenave te krijimit te nje koleksioni, produktet e reja etj. Per cfaredolloj perdorimi cilido qe ka nje iPhone ose nje celular Android eshte ne Instagram. 

Edhe AFB tani eshte ne instagram me nje ide te re qe ben te mundur perfshirjen e shume me shume njerezve te cilet kane nje stil te bukur por nuk kan nje blog.

Cdo jave do zgjedhim nje foto nga ato te vendosura me Hashtag #albaniafashion e cila do te jete ajo e cilesuara me e bukur dhe interesante. Mund te jete nje total look ose nje aksesor i vecante, cdo gje qe ka lidhje me moden mund te marri pjese.

Per javen e pare kemi zgjedhur kete look nga Elvira Tahiri me profilin @elvira_tahiri Ndiqni me shume foto nga AFB ku kemi prezentuar priflet e bloggerave te tjere
http://albaniafashion.blogspot.it/search/label/INSTAGRAM
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More