Prezantime - Enxhi's Space

Enxhi Vrapi , 20 vjec, Studente per Mjeksi 

Cilat jane ngjyrat qe gjenden ne gardaroben tende? 
Nuk mungojne ngjyrat, kam nga te tera. por edhe shume veshje te zeza...

3 produkte bukurie pa te ciliat nuk do jetoje dot? 
mascara, parfumi, pudra

Cfare kenge gjenim tani tek mp3 jot? 
uninvited - alanis morrisette

Ke dyqan do na keshilloje per shopping? 
Zara

Si do e e pershkruaje veten me 1 fjale? 
enderrimtare

Kush eshte filmi i fundit qe ke pare? 
Seeking a Friend for the end of the world
Ke ke si Style Icon? 
Olivia Palermo, Mira Duma

Perse e hape fillimisht blogun tend dhe cfare do gjejme te shkruajtur aty? 
Blogun e hapa si nje menyre per te shprehur veten, fragmente nga jeta e perditshme, mendime...

Ndiqni Enxhin tek enxhivrapi.blogspot.com
 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More