The chic and cheap - Birthday outfitky i fundjavë festoi ditëlindjen e mia me disa miq. këtu është veshjee mia për një natë
veshje:H&M 19.90 euro 
triko: VERO MODA 9,90 euro 
këpucë: MODERNISSIMA 20 euro 
varse , vathë,byzylyk vintage 

________________________________________________________________________________________

Nese deshironi qe dhe stili juaj te publikohet ne AFB na shkruani tek albaniafashionbloggers@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More