When in Milan !

Photobucket


Pershendetje miq !

Doja t'ju jepja lajmin e mire, qe kete jave do te fluturoj per ne Milano, per te ndjekur javen e modes. Jo me larg se sot ne mengjes preva bileten e avionit, me mbetet te rezervoj hotelin, dhe momentalisht, jam duke punuar me axhended per 3 ditet e mia ne Milano, dhe gjithashtu jam duke pergatitur disa kart-vizita !

Qendroni me
Doll House Scrapbook, per me shume informacion mbi javen e modes.

Seshpejti do te ndaj me ju, edhe axhenden qe kam ne ato 3 dite.Uroj te keni kaluar nje te djele sa me te bukur, dhe mire-u-pafshim ne postimin tjeter !Eranda

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More