Alda dhe blogu Moments in Time

Ju prezantojme nje blogger te re ne Shqiperi
Alda dhe blogun e saj Moments in Time
Emri: Alda

Mosha: 16 vjec

Me cfare merresh ne jete: 

Jam ne vit te trete, gjimnaz dhe fokusi im primar eshte tek shkolla.

Cilat jane ngjyrat qe gjenden ne gardaroben tende? 

Ngjyrat neutrale si e zeza, e bardha, bezha, grija, etc...

Kush eshte produkti i bukurise pa te cilin nuk do jetoje dot? 

Buzekuqi :) Zakonisht perdor te kuqin po nuk mungojne dhe ngjyrat e tjera.

Cfare eshte embelsira jote e preferuar? 

Strudeli me moll

Cfare kenge gjenim tani tek mp3 jot? 

A Fine Frenzy - Almost Lover

Me ke VIP je ne dashuri ne kete moment? 

Ka qene dhe do te mbetet Johnny Depp.

Kush eshte filmi i fundit qe ke pare? 

She's the Man. :)

Stilisti i preferuar?

John Galliano

Ku i merr informacionet mbi moden? 

Ne Internet, revista moda, etj.
Ke ke si Style Icon? 

Audrey Hepburn si ikone stili klasike. Nese do zgjidhja nje style icon me moderne do zgjidhja Anna Dello Russo.


Ndiqni Alden tek aldasworld.blogspot.com


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More