Intervista: Flutra FashionEmri: Flutra Cimili


   Blog: Flutra Fashion 


Me cfare merresh ne jete:

- Unė kam perfunduar fakulltetin e mjeksisė nė Finlandė e tani punoj nė mjeksinė interne.


Cilat jane ngjyrat qe gjenden ne gardaroben tende?

- Ngjyra nude, krem dhe ngjyra e kuqe ėshtė dominuese.


Kush eshte produkti i bukurise pa te cilin nuk do jetoje dot?

-- Eyeliner. Zakonisht nuk perdor shumė make-up por eyeliner ėshtė njė domostoshmėri e perditėshme per mua.


Cfare eshte embelsira jote e preferuar?

- Njė ėmbėlsirė qe quhet ne gjuhen angleze blueberry pie, sepse nuk e di si quhet ne gjuhen shqipe. Njė llojė byrek me boronicė.


Cfare kenge gjenim tani tek mp3 jot?

- Kėngėt dominuese janė nga Rihanna. E adhuroj shumė.


 Ke dyqan do na keshilloje per shopping?

- Zara. Aty e kam folen unė :)

Si do e e pershkruaje veten me 1 fjale?

- Ambicioze

Ku i merr informacionet mbi moden?

- faqe mode ne internet, revista mode, kreativiteti imė


Ke ke si Style Icon?

 - Blake Lively


Perse e hape fillimisht blogun tend dhe cfare do gjejme te shkruajtur aty?

- Unė gjithmonė kam patur njė pasion te vecant per moden dhe stilin. Jeta ime ka qen e rethuar me rroba dhe modė e gjithmonė kam qen e para ne trende. Gjithashtu me pelqen shkrimi, kam shkruar ditarė me vite te tėra. E duke i bashkuar keto dy intrese u formua blogu. Edhe pse koha ime ėshtė e kufizuar dhe jam shume e zėne me punė dhe me fitness, mundohem te postoj sa me shpesh qe mundem. Dua ti frymezoj njerezit se si te duken apo te vishen mė bukur dhe te ndjekin trendet e fundit. Rrobat tregojne shumė per njeriun. Permes tyre mund te tregosh shumė per veten tėnde prandaj ėshtė shumė e rendesishme te investohet dhe ta gjesh stilin tėnd unik, dmth stili qe te pėrfaqėson.Stilin e Flutres e gjeni tek flutrafashion.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More