Gati per plazh.Zgjedhjet jane te ndryshme, por nese vertete deshiron te jesh fashion kete vere nuk duhet te mungojne nje pale rroba banjoje me dizenjo vintage. Edhe pse mbulojne me shume se sa duam dhe nuk ndihmojne ne marrjen e ngjyres cokollatene ne sa me shume siperfaqe, jane te vecanta dhe mund ti perdorim pasi jemi nxire mire. 


Rrobet e banjos ne sfilatat Pranvere - Vere 2011
D&G

DKNY

Michael Kors

Marc Jacobs

Marc by Marc Jacobs

DKNY

Paul & Joe

Emilio Pucci

Salvatore Ferragamo

Marc by Marc Jacobs

 Katalogu i H&M

.


Photos via H&M Katalogu Moda LineaVero Moda '11 Swimwear Look Book


Vero Moda '11 Swimwear Look Book
Vero Moda '11 Swimwear Look BookKatalogu Victoria's Secret 2011


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More