Go West!


H&M prezanton kolekcionin e ri, i frymëzuar nga koha e kolonisë amerikane, e përmbajtur me: poncho, batanije dhe tribal-prints.

1. Ngjyrë korali:

Ky është kombinimi i të gjitha tendencave në menyrë shumë të thjeshtë: nëqoftëse, visheni nga koka e gjerë në këmbë me ngjyrë korali të kuq, atëhere pershtaten sandalet ose çizme me ngjyre kafe të stilit Cowboy, Yee-hew!
2. Poncho-Party:
Në festivale, apo barbecues, plazh ose parti në vende të hapura - ju mund të hedhni një ponço mbi çdo veshje dhe dukeni gjithsesi shumë stylish. Ky stil ju bën të dukeni si yll! ;)

3. E mbuluar:

Ky lloj tjeter i ponço's përshtat më së miri  ditët e verës bashkë me fustan, po njëashtu mund të vishet edhe gjatë natës. Mua personalisht më pëlqen ponço'ja shumë ngjyrëshe e kombinuar me fustan një ngjyreshe, por nëqoftëse fustani ka aplikacione, duket persëri bukur.

4. Print Power:

Tribal-Prits duken shumë bukur në ndonjë fustan e cila ka falta dhe jep një pamje shumë të egër dhe sexy. Në rast të dukesh cool, ky fustan i shkurtër mund të vishet me sandale të rrafshta. Veçanërisht duket bukur në ditët e gjata të verës. ;)


- Edisa.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More