Get the look: Si te kombinohet fustani i bardhë dantelëFakt është, fustani i bardhë dantelë mund të duket si vello. Por duke parë ikonat e modës Chloe Sevigny dhe DJane Harley Viera Newton, ju bën të mendoni dy herë - në qoftëse keto dy fustane të bardha me dantelë duken si vello a po jo. Megjithatë - asnjëra prej tyre dy duket si nuse
Fustanet kanë një prerje të thjeshtë dhe janë gjere mbi gjunjë. Nëse ju zgjidhni një veshje të tillë, ju mund të kombinoni atë me takë të larta, një cante dhe bizhuteri të thjeshtë - por elegant, dhe ju do të jetni vajza më romantike në çdo rast apo ngjarje.Fustani: H&M per € 29,95

 Canta: Chloé  per €485
Sandalet: Valentino  per €980.82Vathet: Tom Binns  per €177.25

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More