Busena - Being a Mess


Ju prezantojme me Busena. Ndiqni blogun e saj tek http://bussena.blogspot.com/ . Njiheni me mire ndermjet kesaj interviste.

Emri: Busena Topciu 

Mosha: 15 vjec 


Me cfare merresh ne jete: 
Jam nxenese ne vit t 1, kam mare pjese ne disa emisione televizive per adoleshente. edhe keto kohe aktualisht jam duke xhiruar per nje emision qe quhet "Junior Step", pra eshte nje lloj promovimi per modele. Ne kohen e lire kam deshire te vizatoj, te kercej, te merem me blogun tim apo dhe ne rrejte sociale.

Cilat jane ngjyrat qe gjenden ne gardaroben tende? 
ne garderoben time nuk ben perjashtim asnje ngjyre, jam shume e hapur ndaj cdo ngjyre, e rendesishme eshte te dish ti kombinosh pasi te jesh "IN"  ne mode do te thote te rrezikosh . ne garderoben time gjen  cdo gje duke filluar nga ngjyrat nude te zbehta, ngjyrat e ndezura, animal prints, disegno flowerish etj Kush eshte produkti i bukurise pa te cilin nuk do jetoje dot?
un nuk perdor shume make up kshu qe produkti i bukurise pa te cilin sdo jetoja dot do te ishte parfumi :)Cfare eshte embelsira jote e preferuar? 
ekler dhe trelece YMMMM !!!Cfare kenge gjenim tani tek mp3 jot? 
qe nga LOVE e john lennon, wind of change e scorpionsave, sweet child o mine e guns and roses deri te kenget me hit qe degjojme pubeve si  Far East Movement - Candy  NEW 2011 ,DJ Gregory Paris Luanda,canoa etj Kush eshte vendi i preferuar ne Tirane? 
lokalet tek ish-blloku ( jo te gjitha por ato qe me pershtaten )Me ke VIP je ne dashuri ne kete moment?
 Beyonce dhe jo vetem ne kete momentKe dyqan do na keshilloje ne Tirane?
 Ne tirane nuk para bej shopping pasi me pelqejn Bershka, Zara, Pull and bear, Stradivarius qe ktu nuk jane kshu qe ne tirane  blej kudo qe gjej dicka te vecante dhe te bukur per syrin tim Si do e e pershkruaje veten me 1 fjale? 
ne menyren me modeste te mundshme do thoja se mundohem t jem STYLISH Cili eshte filmi i fundit qe ke pare? 
Black Swan Stilisti i preferuar? 
COCO CHANEL ♥ Moschino ♥Ku i merr informacionet mbi moden? 
ne faqet zyrtare te markave te mia te preferuara ne internet, ne revisten vogue qe e adhuroj, ne tv , kudo kudo kudo qe degjeoj te flitet per mode dua te perfshihem dhe me ben te ndihem mire :)Ke ke si Style Icon? 
Leighton meester e njohur si Blair Waldorf ne Gossip Girl dhe ikonen e vertete Marylin Monroe ♥Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More