Interview - The Bees Knees by JuliaEmri: Julia Janku

Mosha: 18

Me cfare merresh ne jete: 

Studioj ne gjimnazin Kostandin Kristoforidhi, Elbasan, gjithashtu shkruaj letersi artistike dhe merrem me nje blog mode dhe arti

Cilat jane ngjyrat qe gjenden ne gardaroben tende? 

Lejla, Gri, Bezhe, Turkeze

Kush eshte produkti i bukurise pa te cilin nuk do jetoje dot? 

Kremi kunder diellit, pasi kam nje lekure delikate dhe bardhoshe

Kush eshte vendi i preferuar ne Tirane? 

Tek liqeni, apo diku me gjelnerim, por megjithate Tirana eshte nje qytet "shumengjyresh", prandaj ka shume vende ku mund te kalosh bukur

Ke dyqan do na keshilloje ne Tirane(ose qytet tjeter)? 

Dyqane firmash te tilla si Terranova, Zara, In Accessorize, etj, me nje fjale "affordable fashion"

Si do e e pershkruaje veten me 1 fjale? 

Kreative
Kush eshte filmi i fundit qe ke pare? 

Orphan, te fut friken ne nje menyre te cuditshme, dhe te ben te mendosh

Stilisti i preferuar?

Christofer Bailey ka filluar te me pelqeje pa mase kohet e fundit, por edhe "veprat" e John Gallianos


Ku i merr informacionet mbi moden? 

Revista te ndryshme, apo blogje per moden, gjithashtu Fashion TV e World Fashion


Ke ke si Style Icon? 
Vivienne Westwood, sepse eshte gjithnje vetvetja, pavaresisht se "vetvetja" mund te jete shume e cmendur ne moment te caktuara.


Ndiqni blogun e Julias tek http://thebeeskneesbyjulia.blogspot.com/


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More