Style Stalker - StelaEmri: Stela

Mosha: 24

Me cfare merresh ne jete: Studente

Cilat jane ngjyrat qe gjenden ne gardaroben tende? Mbizoteron e Bardha , Kafe e Zeza dhe nuk mungon ngjyra roze.

Kush eshte produkti i bukurise pa te cilin nuk do jetoje dot? Pa Rimel nuk do jetoja dot.

Kush eshte vendi i preferuar ne Tirane? Si te gjithe ata qe jetojne ne Tirane vendi i preferuar eshte liqeni.

Ke dyqan do na keshilloje ne Tirane? Vetem Mango

Stilisti i preferuar? Karl Lagerfeld, DSquared, Givenchy, Balmain

Ku i merr informacionet mbi moden? Ne internet 

Ke ke si Style Icon:  Nicole Scherzinger
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More