Kepucet per Pranvere Vere 2011Per veren 2011 nuk ka nje model kepucesh qe eshte me ne mode se sa nje tjeter. Mjafton te jene plot ngjyra dhe te vecanta. Sandale, Balerina ose kepuce te mbyllura te tera jane te pranueshme. Mjafton te mos jene te zeza, dhe harroni cizmet verore te veres se kaluar.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More