Meet Stela from Petite Etoile Blog


    • Emri: Stela


Mosha: 
28 vjece (dhe pse aparenca zhgenjen);)


Me cfare merresh ne jete:
Pas nje eksperience te gjate ne itali ku kam studiuar dhe jetuar jam kthyher ne atdhe..Pasionin per udhetimet e kam shndrruar ne nje profesion..Aktualisht punoj ne tirane ne nje agjensi turistike.

Cilat jane ngjyrat qe gjenden ne gardaroben tende?
Adhuroj ngjyren e zeze ,ndoshta sepse konsideroj veten njeriu i momentit te fundit dhe ne rast kur duhet te zgjedh veshjen e duhur ,nje fustan apo t-shirt i zi me nxjerr gjithmon nga situata.Natyrisht ne gardaroben time nuk mungojne dhe ngjyrat neutro dhe te ndezura ashtu sic i kerkon trendy i ketij sezoni..

Kush eshte produkti i bukurise pa te cilin nuk do jetoje dot? 
Produkti i bukuris qe nuk do te beja dot padyshim rimeli dhe parfumi im i preferuar pa to do ndihesha si e zhveshur..

Kush eshte vendi i preferuar ne Tirane?
Nuk kam vend te preferuar ,do te thoja aty ku ndihem me mire..

Si do e e pershkruaje veten me 1 fjale?
Solare,ja si do e pershkruaja veten...

Kush eshte filmi i fundit qe ke pare?
Filmi i fundit,Black Swan me pelqeu interpretimi protagonistes.

Stilisti i preferuar?
Ne pergjithesi me terheq risia dhe thjeshtesia keshtu qe dhe stilistin e preferuar nuk e percaktoj dot.Me pelqen te miksoj stilet dhe stilistet, me rendesi eshte mos te biesh pre e banalitetit.

Ku i merr informacionet mbi moden?
Informacionet e modes i mar nga media,por kryesisht me pelqen ti praprij tendecave...

Ke ke si Style Icon?
Style e preferuar Miroslava Duma (per ata qe nuk e njohin Miroslava eshte ish-fashion editor tek Harper's Bazaar Rusi, mund te shikoni stilin e saj ketu)


Ndiqni Stelen tek blogu i saj http://stela-etoile.blogspot.com/
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More