Ku te bejme Shopping OnlineNese keni ankesa se neper dyqane nuk gjeni dot ate qe po kerkoni dhe jeni te lodhur duke kerkuar nje fustan si ai qe keni pare ne enderr beni mire te leni kerkimin neper qytet dhe filloni kerkimin online. Ketu do gjeni nje liste te dyqaneve te ndryshme. Nuk mund te them qe i kam provuar te gjithe, por ju siguroj qe eshte nje liste qe perfshin ato me te sigurtat dhe qe jane te furnizuar me produkte nga me te ndryshmet. Mund te gjeni veshje firmash ose jo, me cmime te vogla ose me ulje te medha.

Menyra me e mire per te ndjekur uljet e ndryshme eshte te regjistroheni tek newsletter. Persa i perket dergimit me poste kontrolloni per Shqiperine, sepse jo gjithmone perfshihet ne shtetet ku dergesa eshte gratis. Per pakot me vlere mbi €100 dogana mund te kerkoje takse, menyra me e mire per te evituar kete eshte qe te kerkoni qe tek pakoja te jeshte shkruajtur "Dhurate". Ja lista, beni gati kartat e kreditit.
http://www.asos.com/


 http://www.theoutnet.com/
Nese keni ndonje pyetje me shume na kontaktoni.
Shopping te mbareVizitoni  http://www.thedollsfactory.com/ per me shume artikuj mbi moden, beauty dhe shopping.SUBSCRIBE TO DOLLS FACTORYRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More