Tirana Street Style - AndaCfare te kopjojme nga Anda. Une do thoja tere lookun. Secila ka nga nje trench ne guardarobe keshtu qe ju mungojne vetem kepucet Oxford dhe nje kemishe me lule mundesisht vintage. Keshtu qe kerkoni tek dollapi i mamit ose i gjyshes.

Vizitoni http://tiranastreetstyle.wordpress.com per te ndjekur stilet ne rruget e Tiranes

Ku mund ti gjejme:
Keshillojme dyqanin online ASOS, ku dergimi me poste eshte gratis ne tere boten dhe cmimet jane me se te perballueshme. Ja disa shembuj per te bere per vete lookun.


ASOS Boxy Lock Bag

€32.80

ASOS MALCOLM Suede Punch Out Flat Lace Up Shoe €45.92


Vero Moda Floral Print Smock Shirt €34.11 NOW €26.90


Ndiqni stilet ne rruget e Tiranes http://tiranastreetstyle.wordpress.com/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More