Tirana Street Style - Viola tregon moden e fundit Color BlockTirana Street Style - Viola tregon moden e fundit Color Block

Viola do kete bere qe te kthehen jo pak koka per ta pare me mire ne rruget e Tiranes. Ndoshta edhe mund te kene menduar qe ajo eshte veshur ne menyre te cuditshme ose shokuese. Por Tirana duhet te mesohet me kete look sepse kjo pranvere dhe vere do ngjyrosi tere qytetin me ngjyra te quajtuara POP. Nga blu, roze, e verdhe dhe jeshile ne nuanca te forta te kombinuara bashke. Kombinimet do jene nga me te ndryshmet. 

Per te marre frymezim shikoni artikullin Trend 2011 Ngjyrat Pop ku ju prezantojme kete mode nga sfilatat Pranvere Vere 2011.

Per te ndjekur stilet ne rruget e Tiranes vizitoni 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More