Trend 2011 - Ngjyrat POPTrend per Vere Pranvere 2011 

POP COLOR
Ne sfilatat e Shtatorit 2010 ngjyrat qe mbizoteruan mbi paserela ishin te theksuara dhe kujtonin ato te viteve 70. Nje ndryshim total nga vera e shkuar. Kjo do detyroje shume nga ne te nderroje disa pjese te gardarobes. Nga ana tjeter nje pranvere e mrekullueshme na pret te gjithve ku portokallia, jeshilja e ndezur dhe e bardha do mbizoterojne ne rruget e qyteteve. Kush eshte ngjyra juaj e preferuar nga ato te propozuara nga stilistet per veren qe vjen ?
PRADA

JIL SANDER

GUCCI

SONIA RYKIEL

CHRISTOPHER KANE

HERMES SS 2011 ACCESSORIES

LOUIS VUITTON 

JUNKO SHIMADA spring summer 2011

COUP DE FOUDRE for "Colpo di Fulmine" the new collection of POMELLATO
http://www.pomellato.it/


BARBARA BUI SS2011

H&M Spring Summer 2011

Ndiqni per me shume trende dhe lajme nga bota e modes http://www.thedollsfactory.com/


SUBSCRIBE TO DOLLS FACTORY


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More