Style Stalker - Ina rocks high boots
Emri:Ina

Mosha:21

Me cfare merresh ne jete:Studioj ne Fakultetin e Mjekesise,dega stomatologji por nderkohe merem edhe me modeling,pasionin e hershem:P

Cilat jane ngjyrat qe gjenden ne gardaroben tende? 
E zeza,grija,bluja,deveja,ngjyra e ullirit etj

Kush eshte produkti i bukurise pa te cilin nuk do jetoje dot? Kremi i fytyres,maskara dhe peneli:)

Kush eshte vendi i preferuar ne Tirane? Capriccio Bar:P hahahahha bej shaka, nje nga baret e hotel MONDIAL ku un shkoj shpesh:)

Ke dyqan do na keshilloje ne Tirane?Alviero Albania

Si do e e pershkruaje veten me 1 fjale? Ambicioze;)

Kush eshte filmi i fundit qe ke pare? Little Fockers

Stilisti i preferuar?
Vivienne Westwood ,Karl Lagerfield,Bailman ,Ralph Lauren 

Ku i merr informacionet mbi moden?FTV,revista te ndryshme,bloge... pak nga te gjitha

Ke ke si Style Icon?Lily Allen,V Beckam

Cfare ke veshur (tek fotoja)?
bluza:ZARA
xhaketa:SABRA
canta:Bally
cizmet:Geox
skinny jeans:Storm


________________________________________________________________________________________
Nese deshironi qe dhe stili juaj te publikohet ne AFB na shkruani tek albaniafashionbloggers@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More