Style Stalker - Mimi ben kombinime te rastesishme.Emri : Mimi  
Mosha:  21

"Me pelqen te vishem bukur por asnjehere nuk i kam kushtuar vemendje maksimale veshjes sime, pasi nuk me pelqen te identifikohem permes saj. Per kete arsye as nuk kam shpenzuar shume per te. 
Kombinimet e mia jane gjithnje te rastesishme." thote MimiVeshja e fotos ne fjale eshte nje bluze Bershka, me nje pale pantallona (ose me skate fund-pantallona), nje pale balerina te zeza te thjeshta dhe nje cante te firmes Laurent International. ________________________________________________________________________________________

Nese deshironi qe dhe stili juaj te publikohet ne AFB na shkruani tek albaniafashionbloggers@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More