Style Stalker - Jerta Work Style
Emri: Jerta


Mosha: 25


Me cfare merresh ne jete: economiste


Cfare ke veshur  - Palltoja VIA SPIGA, 
                           Cizmet STEVEN, 
                           Canta   COSCI


________________________________________________________________________________________

Nese deshironi qe dhe stili juaj te publikohet ne AFB na shkruani tek albaniafashionbloggers@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More