Style Stalker - Mina
Emri: Mina

Mosha: 20

Me cfare merresh ne jete: Studioj per drejtesi ne Zvicer

Cilat jane ngjyrat qe gjenden ne gardaroben tende? E zeza, bluja dhe lejlaja kryesisht dhe ngjyrat e buta dhe te ngrohta. Pak a shume nje mix :P

Kush eshte produkti i bukurise pa te cilin nuk do jetoje dot? Poduktet e Clinique per higjenen e perditshme te fytyres. Maskara.  Lapsi i zi per syte.

Cfare kenge gjenim tani tek mp3 jot? Albumin e The Lonely Island, Incedibad :P

Kush eshte vendi i preferuar ne Tirane? Casa di Pasta, Taiwan (ambjentet e jashtme)

Me ke VIP je ne dashuri ne kete moment? Andy Samberg! LOL ;)

Si do e e pershkruaje veten me 1 fjale? Mina

Kush eshte filmi i fundit qe ke pare? The Kingdom

Stilisti i preferuar? Bailman, Max Azria, Marc Jacobs

Ku i merr informacionet mbi moden? Bloge te ndryshme

Ke ke si Style Icon? Lauren Conrad, Kim Kardashian

Cfare ke veshur (tek fotoja)? 

Pantallonat H&M, canta Bershka, xhaketa dhe bluza VILA, atletet converse DIESEL

_____________________________________________________________________________
Nese deshironi qe dhe stili juaj te publikohet ne AFB na shkruani tek albaniafashionbloggers@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More