Syle Stalker VIP - Rudina Xhunga dhe Arlinda Dudaj veshin MonclerRudina Xhunga- Prezantuese dhe Shkrimtare
Arlinda Dudaj - botuesja e shtepise Dudaj

Dy shoqet i shohim te veshura me te njejtin xhup nga firma Moncler. Rudina ne ngjyre te zeze kurse Arlinda ne ate lejla. 

Moncler eshte nje nga firmat me te famshme ne bote per prodhimin e xhupave. Cmimet varjojne  €700 e siper sipas modelit qe zgjidhet. Duke qene kaq e famshme, eshte edhe nje nga firmat me te kopjuara nga Kinezet. Keshtu qe duhet shume kujdes ne blerje. Cdo oferte poshte €700 eshte nje senjal i forte qe xhupi eshte nje fallco. Per me shume duhet te shikoni qepjet, ato kineze jane te bera lehte dhe shkepen kollaj. Nje xhup Moncler quhet nje investim per gardaroben tuaj sepse eshte gjithmone i kohes. Vetia kryesore eshte se mban shume ngrohte. Tirana keto dite duhet te kete temperatura vertete te ulta , gje qe ka bere qe Rudina dhe Arlinda ta zgjidhnin te dyja ne te njejten dite te njejtin xhup.Photo Balkanweb
Modelet Moncler te veshura nga Rudina dhe Arlinda
Modelet e koleksionit Vjeshte Dimmer 2010-2011________________________________________________________________________________________

Nese deshironi qe dhe stili juaj te publikohet ne AFB na shkruani tek albaniafashionbloggers@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More