Style Stalker - Nertila
Emri: Nertila

Mosha: Ne mendje 30, ne shpirt 9 dhe ne sjellje 16 vjec
J

Me cfare merresh ne jete: studente per Biznes Nderkombetar ne Greqi

Cilat jane ngjyrat qe gjenden ne gardaroben tende?: I adhuroj ngjyrat e ngrohta dhe te embla te Tokes si kafe, te gjelber, gri. Gjen dhe ngjyra te tjera pervec rozes ose te verdhes se ndezur.

Kush eshte produkti i bukurise pa te cilin nuk do jetoje dot? Fondatina, rimeli dhe lapsi I zi

Cfare kenge gjenim tani tek mp3 jot? Muziken e kam pike te dobet
J. Mund te them qe vetem kenge tallavash dhe turbo-folk nuk gjen ne mp3 im.

Kush eshte vendi i preferuar ne Tirane? Lulishtja ne rrugen “Komuna e Parisit”

Me ke VIP je ne dashuri ne kete moment? Zor se bie ne dashuri me ndonje VIP, por momentalisht po ndjek “The vampires diaries” vetem per shkak te Ian Somerhalder. Pse nuk eshte I mire?! LOL

Ke dyqan do na keshilloje ne Tirane? E vetmja ane pozitive qe shoh te liberalizimi I vizave eshte qe do mund te vazhdoj te bej shopping ne Greqi. Dyqanet e Tiranes nuk I permbushin dot tekat e mia ne veshje.

Si do e e pershkruaje veten me 1 fjale? Eksentrike

Kush eshte filmi i fundit qe ke pare? “Casino Jack”. Ky film gjithashtu vertetoi teorine time qe ne Sh.B.A. korrupsioni eshte legal.

Stilisti i preferuar? Michael Kors dhe Karl Lagerfeld

Ku i merr informacionet mbi moden? Blej shpesh revisten “Elle” dhe “Marie Claire”.
Por gjithashtu I ndjek dhe ne internet, sidomos “Women’s wear daily” dhe blog-e te ndryshme.


Ke ke si Style Icon? Rachel Bilson

Cfare ke veshur (tek fotoja)?
 

Canta: Esprit; Xhakete: Stradivarious; Bluze: Zara; Xhinse: United Colors of Benetton; Cizme lekure: Remonte; shalli nuk e di, ja “vodha” mamit LOL


________________________________________________________________________________________
Nese deshironi qe dhe stili juaj te publikohet ne AFB na shkruani tek albaniafashionbloggers@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More