Style Stalker - Jona on New Year's Eve
Emri: Jona


Mosha: nje femer nuk pyetet per moshen...Me cfare merresh ne jete: po realizoj nje nga pasionet e miaCilat jane ngjyrat qe gjenden ne gardaroben tende? ne fakt ndihem akoma nje vajze e vogel dhe e perkedhelur ,pergjithesisht ngjyrat e embla dhe kryesisht roza por e di qe ka ardhur koha per nje ndyshim drastik ne garderobe...me duhet ti them lamtumire stilit "barbie"Kush eshte produkti i bukurise pa te cilin nuk do jetoje dot? mascara pa dyshim arrin te transformoje syte thjesht me nje prekjeMe ke VIP je ne dashuri ne kete moment? kam nje tip dashurie platonike per nje futbollist qe kur isha adoleshente Francesco Yotti (e di qe nuk eshte endrra e shume femrave)Ke dyqan do na keshilloje ne Tirane?  La Griffe tek ish bllokuSi do e e pershkruaje veten me 1 fjale?  tekanjozeKush eshte filmi i fundit qe ke pare? Djalli vesh PradaStilisti i preferuar? Karl LagerfieldKu i merr informacionet mbi moden? Mbi revista mode pergjithesisht te huaja si vogue ose perndryshe on fashion tvKe ke si Style Icon? Victoria BeckamCfare ke veshur (tek fotoja)?  Fustani H&M Christmas Collection 2010, Cizmet Furore, Faux Fur Extyn, Papion i vendosur si rreth flokesh
________________________________________________________________________________________
Nese deshironi qe dhe stili juaj te publikohet ne AFB na shkruani tek albaniafashionbloggers@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More